number,season,episode,airdate,title,tvmaze link
1,1,1,17 Mar 14,"Losse Handjes (Loose Hands)","http://www.tvmaze.com/episodes/280699/smeris-1x01-losse-handjes"
2,1,2,24 Mar 14,"Natte drone (Wet Drone)","http://www.tvmaze.com/episodes/280700/smeris-1x02-natte-drone"
3,1,3,31 Mar 14,"Goochelen (Juggling)","http://www.tvmaze.com/episodes/280701/smeris-1x03-goochelen"
4,1,4,07 Apr 14,"Boobie","http://www.tvmaze.com/episodes/280702/smeris-1x04-boobie"
5,1,5,14 Apr 14,"Oktoberfest","http://www.tvmaze.com/episodes/280703/smeris-1x05-oktoberfest"
6,1,6,21 Apr 14,"Don't Bogart That Joint","http://www.tvmaze.com/episodes/297513/smeris-1x06-dont-bogart-that-joint"
7,1,7,28 Apr 14,"Pannenkoek (Pancake)","http://www.tvmaze.com/episodes/297514/smeris-1x07-pannenkoek"
8,1,8,05 May 14,"Glow in the Dark","http://www.tvmaze.com/episodes/297515/smeris-1x08-glow-in-the-dark"
9,1,9,12 May 14,"Op glad ijs (On Thin Ice)","http://www.tvmaze.com/episodes/297516/smeris-1x09-op-glad-ijs"
10,1,10,19 May 14,"Cowboys","http://www.tvmaze.com/episodes/297517/smeris-1x10-cowboys"
11,2,1,29 Mar 15,"Waarheen leidt de weg (Where Does The Road Lead?)","http://www.tvmaze.com/episodes/297625/smeris-2x01-waarheen-leidt-de-weg"
12,2,2,05 Apr 15,"Bad Trip","http://www.tvmaze.com/episodes/297626/smeris-2x02-bad-trip"
13,2,3,12 Apr 15,"Het zwarte gat (Black Hole)","http://www.tvmaze.com/episodes/297627/smeris-2x03-het-zwarte-gat"
14,2,4,19 Apr 15,"Girlz","http://www.tvmaze.com/episodes/297628/smeris-2x04-girlz"
15,2,5,26 Apr 15,"Tappen (Taps)","http://www.tvmaze.com/episodes/297629/smeris-2x05-tappen"
16,2,6,03 May 15,"Femke fatale (Femme Fatale)","http://www.tvmaze.com/episodes/297630/smeris-2x06-femke-fatale"
17,2,7,10 May 15,"Scombrus","http://www.tvmaze.com/episodes/297631/smeris-2x07-scombrus"
18,2,8,17 May 15,"Kinderspel (Child's Play)","http://www.tvmaze.com/episodes/297632/smeris-2x08-kinderspel"
19,2,9,24 May 15,"Barbapapa","http://www.tvmaze.com/episodes/297633/smeris-2x09-barbapapa"
20,2,10,31 May 15,"Daarheen leidt de weg (Last Farewells)","http://www.tvmaze.com/episodes/297634/smeris-2x10-daarheen-leidt-de-weg"
21,3,1,22 Jan 17,"Grensgevalletje","http://www.tvmaze.com/episodes/1042360/smeris-3x01-grensgevalletje"
22,3,2,29 Jan 17,"Gibt es probleme?","http://www.tvmaze.com/episodes/1049519/smeris-3x02-gibt-es-probleme"
23,3,3,05 Feb 17,"God Only Knows","http://www.tvmaze.com/episodes/1052970/smeris-3x03-god-only-knows"
24,3,4,12 Feb 17,"In het land der blinden...","http://www.tvmaze.com/episodes/1053833/smeris-3x04-in-het-land-der-blinden"
25,3,5,19 Feb 17,"Die Qual der Wahl","http://www.tvmaze.com/episodes/1072962/smeris-3x05-die-qual-der-wahl"
26,3,6,05 Mar 17,"In Excelsis Theo","http://www.tvmaze.com/episodes/1078748/smeris-3x06-in-excelsis-theo"
27,3,7,12 Mar 17,"Beer op de weg","http://www.tvmaze.com/episodes/1097945/smeris-3x07-beer-op-de-weg"
28,3,8,19 Mar 17,"De dag die je wist...","http://www.tvmaze.com/episodes/1101803/smeris-3x08-de-dag-die-je-wist"
29,3,9,26 Mar 17,"Dit is Brabant!","http://www.tvmaze.com/episodes/1101804/smeris-3x09-dit-is-brabant"
30,3,10,02 Apr 17,"Over de grens","http://www.tvmaze.com/episodes/1101806/smeris-3x10-over-de-grens"